Lock & Latch Board

Marka

4,900 L

Brand:  Melissa & Doug

Zhbllokoni dhe vetëm zhbllokoni! Hapni panelet e varura dhe mbështetuni në gjetjen argëtuese kur zbulohen fotografitë poshtë tyre. Fëmijët do të kënaqen kur të zbulojnë se çfarë fshihet pas paneleve të mbyllura në këtë lojë druri dhe lodër edukative njëkohësisht. Ata mund të kërkojnë një pamje specifike, garë për të hapur dhe mbyllur dyert, ose të tregojnë një histori të frymëzuar nga ato që gjejnë. Një mënyrë e shkëlqyeshme për të zhvilluar aftësi të shkëlqyera motorike, rritur koordinim sy-duar ndërsa mësoni ngjyrat, numrat dhe kafshët.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe edukative
 • Fëmijët do të argëtohen duke zbuluar çfarë fshihet pas paneleve
 • Një mënyrë e shkëlqyeshme për të zhvilluar aftësi të shkëlqyera motorike
 • Rrit dhe zhvillon  koordinim sy-duar
 • Mësojnë ngjyrat, numrat dhe njihen me kafshët

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 30.5 x 23.5 x 1.9 cm

S’ka stok

 • Lock & Latch Board

  4,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lock & Latch Board

   4,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories