Lodër argëtuese – Seti i muzikës

Marka

3,700 L

Brand:  
Hape

Ky set muzikor me lodra argëtuese do kthehet në një shoqëruese e padiskutueshme orëve të lojës. Vjen me një dizajn plot ngjyra, perfekte për duart e vogla dhe me tre lodra muzikore. Seti përmban një dajre, një maraka dhe një aksesor duartrokitesh. Fëmijët do argëtohen duke krijuar meloditë e tyre.  Përveç argëtimit, kjo lodër nxit dhe zhvillon aftësitë motorike tek fëmijët. Gjithashtu zhvillon koordinimin sy-duar dhe shkathtësimin e tyre.

Karakteristikat:

 • Set muzikor me lodra argëtuese
 • Me tre lodra muzikore
 • Vjen me një dizajn plot ngjyra, perfekte për duart e vogla
 • Zhvillon koordinimin sy-duar dhe shkathtësimin

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh

 

Ka stok

+
 • Lodër argëtuese - Seti i muzikës

  3,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodër argëtuese - Seti i muzikës

   3,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories