Lodër argëtuese- Sorting Box

Marka

1,500 L

Brand:  
Hape

Kjo kuti shumëngjyrëshe renditjeje u mëson fëmijëve gjithçka rreth formave dhe krijesave të kopshtit.  Ngjyra dhe blloqet e ndryshme do ti mbajnë të fokusur vogëlushët duke luajtur për orë të tëra. Përveç se argëtues, ky set me lodra me forma të ndryshme, u mundëson vogëlushëve njohjen e formave të ndryshme sikurse edhe konceptet e madhësisë. Pjesët janë të bëra nga druri dhe ngjyrosur me bojë, jo toksike, me bazë uji.

Karakteristikat:

 • Set lodrash me forma të ndryshme
 • Vjen plot ngjyra
 • Argëtues dhe edukues
 • Perfekt për të njohur vogëlushët me format e ndryshme
 • Bërë nga druri dhe me bojra me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh

Ka stok

+
 • Lodër argëtuese- Sorting Box

  1,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodër argëtuese- Sorting Box

   1,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories