Lodër me tërheqje & pellush – Elphee

Marka

6,000 L

Brand:  
Done by Deer

Elefanti i butë Elphee udhëton në një karrocë me katër rrota dhe fëmija mund ta tërheqë atë kudo nëpër shtëpi. Inkurajon vogëlushët në ndërmarjen e hapave të parë dhe i ndihmon ata në zhvillimin e aftësive motorike. Elefanti prej pellushi ka këmbë shumë të veçanta me magnet që e mbajnë fort në karrocë kur fëmija dëshiron ta tërheqë nëpër shtëpi por ato mund të shkëputen lehtësisht për ta marrë pellushin me vete kudo ku do jeni.

Karakteristikat:

 • Lodër me tërheqje dhe pellush
 • Shkathtëson vogëlushët dhe rrit koordinimin sy – duar
 • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
 • Inkurajon fëmijët për të ndërmarrë hapat e parë
 • Ide dhurate shumë e bukur
 • Mosha e rekomanduar: +6 muajsh

Të dhëna teknike:

 • Përmasat e elefantit: 28 x 28 x 18 cm
 • Përmasat e karrocës me rrota: 14 x 19 cm

S’ka stok

 • Lodër me tërheqje & pellush - Elphee

  6,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodër me tërheqje & pellush - Elphee

   6,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Mosha

   +6 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories