Baby Einstein – Shumekembeshi balancues

Marka

2,200 L

Brand:  
Hape

Lodra muzikore e grumbullimit, Balancing Cal, është një lojë argëtuese dhe sfiduese që do ti emocionojë fëmijët dhe do të nxitë zhvillimin e aftësive motorike. Me pesë pjesë shumëngjyrëshe, fëmijët do mund të përpiqeni me radhë të gejnë ekuilibrin e duhu për ti vendosur me rradhë sa më lartë. Kjo lodër prej druri është perfekte sepse do ti njohë fëmijët me teskturat, format dhe ngjyrat. Gjithashtu edhe do ti shkathtësojë fëmijët.

Karakteristikat:

 • Lojë për aktivitet argëtues
 • Përmban 5 pjesë të ndryshme shumëngjyrëshe
 • Fëmijët do duhet ti vendosin sa më lartë në rradhë
 • Inkurajon zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike
 • Do ti njohë fëmijët me teskturat, format dhe ngjyrat

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh

S’ka stok

 • Baby Einstein - Shumekembeshi balancues

  2,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Baby Einstein - Shumekembeshi balancues

   2,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +12 muajsh

   SKU: 6943478024878 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories