Ukelele Baby Einstein – Prekja Magjike

Marka

4,500 L

Brand:  
Hape

Kjo lodër muzikore prej druri i lejon fëmijëve të dëgjojnë mbi 30 melodi ose të krijojnë hitin e tyre solo.  Prekja e telave, gjeneron një tinguj. Ukulele Magic Touch inkurajon zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike. Fëmijët do arrijnë të kontrollojnë se si veprimet e tyre, prekje, mund të ndryshojnë ritmin e muzikës që luhet. Butonat e kontrollit të volumit ju lejojnë ta ktheni muzikën në “të ulët” kur ju nevojitet, ose ta ngrini atë në “të lartë”.

Karakteristikat:

 • Lojë për aktivitet argëtues muzikor
 • Kitara do ta lejojnë fëmijën të krijojë mijëra këngë të ndryshme
 • Bërë nga druri dhe me ngjyra shumë të këndshme
 • Mbi 30 melodi të ndryshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh

Ka stok

+
 • Ukelele Baby Einstein - Prekja Magjike

  4,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ukelele Baby Einstein - Prekja Magjike

   4,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +12 muajsh

   SKU: 6943478027206 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories