Lodër për lëkundëse – Googly Eyes Pastels

Marka

5,800 L

Brand:  
BabyBjorn

Një lodër me ngjyra të gëzueshme dhe forma emocionuese, që do nxisi kuriozitetin e vogëlushëve tuaj.  Koha kalon më shpejt dhe këndshëm me këtë lodër të bukur. Lodra të tilla nxisin kuriozitetin dhe aftësitë motorike tek fëmijët duke qënë gjithashtu një mënyrë shumë e mirë për të kaluar disa orë argëtuese. Duke luajtur vogëlushët zhvillojnë aftësinë e lëvizjes, stimulojnë shqisat dhe shkathtësohen.

Karakteristikat:

 • Lodër argëtuese me lule ngjyrë pastel dhe fytyrë me sy të mëdhenj
 • E thjeshtë për tu vendosur dhe hequr
 • Stimulon shqisat, imagjinatën dhe zhvillon aftësitë motorike

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 53 x 2 x 8 cm
 • Mosha: +0 muajsh

Ka stok

+
 • Lodër për lëkundëse - Googly Eyes Pastels

  5,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodër për lëkundëse - Googly Eyes Pastels

   5,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories