Lodër për lëkundëse – Miqtë e Butë

Marka

6,400 L

Brand:  
BabyBjorn

Kjo lojë e mrekullueshme përbëhet nga një shufër mbajtëse e veshur me material të butë 3D nga i cili, pothuajse sikur të ishin majmunë,  janë varur tre kukulla 100% pambuk me ngjyra të ndryshme. Fëmijët do t’i adhurojnë miqtë e tyre të butë dhe do të lozin me to për orë të tëra!

Karakteristikat:

 •  Përshtatet të gjithë lëkundësit BABYBJÖRN.
 • Stimulon zhvillimin e aftësive motorike të fëmijës nëpërmjet lojës.
 • E lehtë për t’u vendosur dhe hequr nga një i rritur.
 • Pëlhurë e butë edhe për të vegjlit.
 • Dizajn emocionues për fëmijët kuriozë.
 • Ngjyra të lehta qetësuese

 

 

Ka stok

+
 • Lodër për lëkundëse - Miqtë e Butë

  6,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodër për lëkundëse - Miqtë e Butë

   6,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   SKU: 7317680803009 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories