Lodër për relaks- Miqtë fluturues

Marka

5,200 L

Brand:  
BabyBjorn

Një lodër me ngjyra të gëzueshme dhe forma emocionuese, që do nxisi kuriozitetin e vogëlushëve tuaj. Është perfekte kombinimi me lëkundësen për fëmijë. Koha kalon më shpejt dhe këndshëm me këtë lodër me ngjyra të gëzueshme dhe që rrotullohet. Fakt, lodrat që rrotullohen nxisin kuriozitetin  dhe buzëqeshjen e fëmijës. Duke luajtur fëmija juaj zhvillon aftësinë e lëvizjes dhe shkathtësohet.

Karakteristikat:

 • I përshtatshëm për lëkundësin Balancë dhe lëkundësin Blis
 • Format me ngjyra, nxisin kuriozitetin e fëmijës
 • E thjeshtë për një të rritur ta vendosi dhe heqi
 • Stimulon produktivitetin e fëmijës suaj

S’ka stok

 • Lodër për relaks- Miqtë fluturues

  5,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Lodër për relaks- Miqtë fluturues

   5,200 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories