Lodra ndijore Ana Pop- Sea Blue Multi Mix

Marka

1,955 L

Brand:  
Liewood

Për duart e vogla kureshtare dhe mendjet hulumtuese, ky kalkulator lodër i butë silikoni Anne Pop përmirëson aftësinë e fëmijëve të vegjël për të qëndruar të fokusuar. Me një funksion zbavitës të zhurmës, dridhja lozonjare e stimulimit vjen në forma të ndryshme dhe në një madhësi që është e lehtë për t’u kapur nga duart e vogla.

Karakteristikat:

 • Lodër e butë dhe ndijore pop.
 • Teksturë e butë
 • Material 100% silikon
 • Butonat me ngjyra
 • Madhësi perfekte për duart e vogëlushëve
 • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 11 x 7 cm
 • Materiali: 100 % silikon

 

Ka stok

+
 • Lodra ndijore Ana Pop- Sea Blue Multi Mix

  1,955 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodra ndijore Ana Pop- Sea Blue Multi Mix

   1,955 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 5715335356559 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories