Loja argëtuese- Baby Popi

Marka

2,500 L

Brand:  
Djeco

Baby Popi është një lodër prej druri  që do të argëtojë pamasë vogëlushët e moshës nga +12 muajsh. Vogëlushët do të argëtohen duke i vendosur kafshët e vogla, dy zogj dhe një mace, në vrimat e Pop up, pastaj duke u shtypur mbi kokë, do to shohin të fluturojnë larg dhe do të mahniten. Ngjyrat dhe ilustrimet e bëjnë shumë tërhqesë për fëmijët. Një lodër e cila shkathtëson shumë vogëlushët tuaj.

Karakteristikat:

 • Lodër shumë e mirë argëtuese për vogëlushët
 • Shkathtëson vogëlushët
 • Ide dhurate shumë e bukur

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e kutisë: 14 x 15 x 5 cm
 • Mosha: +12 muajsh
 • Materiali: Dru

Ka stok

+
 • Loja argëtuese- Baby Popi

  2,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Loja argëtuese- Baby Popi

   2,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 05 – Tet 06
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Uniseks

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories