Loja argëtuese- Suspend

Marka

1,500 L

Brand:  Melissa & Doug

Provoni këtë lojë të balancës  dhe do të argëtoheni pafund, madhe mund të luhet edhe në familje. Suspendi vjen me 24 copa teli me dhëmbëza, me majë gome për t’u varur një nga një mbështetëse tavoline. Tingëllon e lehtë? Provoni të shtoni një pjesë tjetër! Sa herë që shtohet një shirit, ekuilibri ndryshon, vështirësia ndryshon dhe skulptura e pabesueshme në ajër transformohet. A mund të shtoni të gjitha pjesët tuaja të lojës pa e bërë atë të bjerë? Kjo lojë mund të luhet në grup lojtarësh, nga 1-4 lojtarë dhe është një provë koordinimi e shkathtësie.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese
 • Luhet në grup, por edhe me familjen
 • Përmban 24 copa teli me dhëmbëza me majë gome
 • Fëmijët duhet të shtojnë pjesët pa i rrëzuar
 • Zhvillon koordimin dhe shkathtësimin

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 12.5 x 2.8 x 2.8 cm
 • I përshtatshëm për moshat: +8 vjeç

S’ka stok

 • Loja argëtuese- Suspend

  1,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Loja argëtuese- Suspend

   1,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories