Loja e ndërtimit- Robotët Tap Tap

Marka

4,800 L

Brand:  
Djeco

Argëtimi i fëmijëve, shkathtësimi dhe imagjinata e tyre është gati për tu aktivizuar me setin e lojës së ndërtimit me Robotët Tap Tap. Një lojë ndërtimi për të krijuar të gjitha llojet e robotëve duke përdorur një çekiç, gozhdë, kartat ilustruese dhe imagjinatën. E thjeshtë. Fëmijët do të ndërtojnë robotët e tyre duke i vendosur pjesët në mbështetësen prej druri dhe duke i fiksuar me gozhdët e vogla dhe çekiçin. Kjo është ide e gjetur, tërheqëse, pak impenjuese dhe krijuese për djemtë dhe vajzat e moshës +4 vjeç. Gjithashtu është ideale për dhuratë në çdo rast, feste apo ditëlindje.

Seti përmban:

 • 28 copa druri me ilustrime dhe vrima
 • gozhdë
 • 1 dërrasë bazë
 • 1 çekiç druri 
 • 5 karta modelesh

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe tërheqëse
 • Ndihmon fëmijët në rritjen e koordinimit
 • Ndihmon fëmijët për rritjen e imagjinatës krjuese
 • Ndihmon edhe në shkathtësimin e fëmijëve
 • Ideale për dhurata për festa ose ditëlindje
 • Mund të luhet edhe në grup
 • E përshtatshme për djem dhe vajza

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e kutisë: 30 x 22.5 x 3.5 cm
 • I përshtatshëm për moshat: +4 vjeç
 • Materiali: Dru

Ka stok

+
 • Loja e ndërtimit- Robotët Tap Tap

  4,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Loja e ndërtimit- Robotët Tap Tap

   4,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +4 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories