Lojë edukative – Forma gjeometrike

Marka

4,400 L

Brand:  Plan Toys

Këto 16 forma gjeometrike (4 madhësi, forma dhe ngjyra të ndryshme) mund të renditen, numërohen dhe grumbullohen në një bazë të qëndrueshme druri për të mundësuar orë të pafundme argëtimi dhe edukimi përmes lojës. Format janë të bërë nga materiali dru, pa kimikatë dhe ngjyrosja e tyre është bërë me bojë me bazë uji. Përveç se argëtues ky set është perfekt për shkathtësimin e fëmijëve, mësimin e numërimit dhe njohjen e formave.

Karakteristikat:

 • Set me 16 forma të ndryshme gjeometrike
 • Lojë argëtuese dhe edukuese
 • Bërë nga  materiale druri
 • Pa kimikate
 • Ngjyrosur me bojra me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e paketimit: 18,8 x 5,69 x 18,8 cm
 • Pesha: 0,86 kg
 • Mosha: +2 vjeç

 

 

 

 

 

 

Ka stok

+
 • Lojë edukative - Forma gjeometrike

  4,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë edukative - Forma gjeometrike

   4,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

    

   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +2 vjeç

   SKU: 8854740054777 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories