Edukative – Matjet & distanca

Marka

3,000 L

Brand:  
Djeco

Një lojë edukative që u mundëson fëmijëve të kuptojnë matjet dhe distancat. Fëmijët do duhet që shkopinjt e madhësive të ndryshme ti vendosin si duhet për të krijuar strukturën e duhur. Kjo lojë edukative është e përshtatshme për fëmijët e moshës 5- vjeçare. Çdo kuti Eduludo është didaktike dhe korrespondon me mësimin specifik në mënyrë që të ndihmojë fëmijën të zhvillohet. Fëmijët do të mësojnë konceptin e gjatësisë duke e lidhur me numrat në një mënyrë totalisht argëtuese.

Çfarë përmban seti:

 • 24 sfida të 3 niveleve (12 karta të dyanshme)
 • 48 shkopinj druri me gjatësi të ndryshme
 • 12 karta zgjidhjesh të dyanshme 
 • rregullat e lojës në 10 gjuhë

Karakterikat:

 • Kjo lojë u mundëson fëmijëve të kuptojnë matjet dhe distancat
 • Është kuti didaktike
 • Lojë edukative argëtuese

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 5 vjeç
 • Përmasat: 21.5 x 21.5 x 3.5 cm
 • Materiali: Dru

 

Ka stok

+
 • Edukative - Matjet & distanca

  3,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Edukative - Matjet & distanca

   3,000 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   5 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories