Edukative – Mësojmë mbledhjen

Marka

2,600 L

Brand:  
Djeco

Një lojë edukative që u mundëson fëmijëve të kuptojnë konceptin e numrave dhe mbledhjes. Për të kuptuar vlerën numerike pas shtimit të kafshëve sipas ilustrimit, fëmijët do duhet të kthejnë kartën nga ana e pasme. Një lojë numerike  për ta bërë më të lehtë për të kuptuar vlerat e mbedhjeve.  Kjo lojë edukative është e përshtatshme për fëmijët e moshës 4 deri në 8 vjeç. Çdo kuti Eduludo është didaktike dhe korrespondon me mësimin specifik në mënyrë që të ndihmojë fëmijën të zhvillohet. Fëmijët do të mësojnë konceptin e numrave dhe mbedhjes duke e lidhur me figura të ndryshme në një mënyrë totalisht argëtuese.

Çfarë përmban seti:

 • 1 tabaka
 • 30 karta sfiduese me zgjidhje në anën e pasme
 • 40 shenja (5 rosa, 9 peshq, 4 flutura, 8 bretkosa, 4 pilivesa, 2 merimanga, 2 zogj, 3 bletë, 3 miza)
 • 9 karta rezultati
 • rregullat e lojës në 10 gjuhë

Karakterikat:

 • Kjo lojë u mundëson fëmijëve të kuptojnë konceptin e numrave dhe të mbedhjes
 • Është kuti didaktike
 • Lojë edukative argëtuese

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 4-8 vjeç
 • Përmasat: 21.5 x 21.5 x 3 cm
 • Materiali: Dru

 

S’ka stok

 • Edukative - Mësojmë mbledhjen

  2,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Edukative - Mësojmë mbledhjen

   2,600 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   4- 8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories