Loja edukative – Pinstou Djeco

Marka

3,200 L

Brand:  
Djeco

Pinstou është një lojë numërimi dhe koordinimi. Koala jep udhëzimet dhe fëmija përdor piskatoren për të vendosur numrin e duhur të elementeve në tabelë. Në anën e pasme të kartave është zgjidhja në foto.  Përveç se argëtues ky set është perfekt për shkathtësimin e fëmijëve, mësimin e numërimit dhe njohjen e formave.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe edukuese
 • Prezanton konceptet e numërimit dhe koordinimit
 • Pa kimikate
 • Ngjyrosur me bojra me bazë uji
 • Seti përmban  1 bazë druri, 22 pjesë druri, 1 piskatore druri dhe 20 letra.

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 22.6 x 22.6 x 3 cm
 • Mosha: +3 vjeç

 

 

 

 

 

 

Ka stok

+
 • Loja edukative - Pinstou Djeco

  3,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Loja edukative - Pinstou Djeco

   3,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

    

   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 3070900016279 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories