Edukative – Tangramini

Marka

2,200 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni lojën e aftësive motorike Tangramini, një lojë edukative prej druri e përshtatshme për fëmijë të moshës nga 3- 6 vjeç. Një lojë tangram për fëmijët me 6 ilustrime për tu kompletuar me forma. Një aktivitet manual që do të zhvillojë përqendrimin, logjikën dhe aftësitë motorike të fëmijës tuaj. Fëmijët duhet të rikrijojnë skenat e figurës me forma gjeometrike prej druri me ngjyra të ndryshme. Seti vjen me 6 ilustrime të ndryshme për të përfunduar dhe 12 copa druri. Loja  stimulon logjikën e fëmijëve, të kuptojnë se cilat forma do të jenë në gjendje të mbushin vendndodhjen dhe në cilin drejtim do duhet  t’i pozicionojnë ato.

Karakterikat:

 • Lojë edukative prej druri e përshtatshme për fëmijë të moshës nga 3- 6 vjeç
 • Aktivitet manual që do të zhvillojë përqendrimin, logjikën dhe aftësitë motorike të fëmijëvë
 • Lojë edukative argëtuese
 • Përmban 6 ilustrime të ndryshme për të përfunduar dhe 12 copa druri

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 3- 6 vjeç
 • Përmasat: 21 x 21 x 3 cm

 

Ka stok

+
 • Edukative - Tangramini

  2,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Edukative - Tangramini

   2,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   3- 6 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories