Loja magnetike- GeoBasic

Marka

3,200 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni lojën magnetike GeoBasic, e cila është një lodër edukative prej druri për fëmijë të moshës nga +2 vjeç. Lojë edukative qëllimi i së cilës është të riprodhojë kafshët duke përdorur elementë magnetikë. Fëmijët tuaj do të duhet të identifikojë pjesët e kërkuara, t’i gjejnë ato dhe t’i mbledhin për të bërë kafshën e tyre. Kutia magnetike GeoBasic nga Djeco përmban një dërrasë loje, 24 pjesë magnetike dhe 8 karta për tu riprodhuar për të bërë me lehtësi kafshë të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe edukative
 • Ndihmon në  njohjen e kafshëve të ndryshme
 • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike dhe shkathtëson fëmijët
 • Rrit krijueshmërinë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat:  31 x 31 x 2 cm
 • Mosha: +2 vjeç

Ka stok

+
 • Loja magnetike- GeoBasic

  3,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Loja magnetike- GeoBasic

   3,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories