Loja magnetike- Geobonhomme

Marka

4,500 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni lojën magnetike Géobonhomme, e cila është një lodër edukative prej druri për fëmijë të moshës nga +4 vjeç. Lojë edukative qëllimi i së cilës është të riprodhojë forma të ndryshme të një plaku dëbore, paksa të çuditshëm, duke përdorur elementë magnetikë.  Kutia magnetike Géobonhomme nga Djeco përmban  32 pjesë magnetike druri dhe 20 karta “model”. Fëmijët hapin kutinë dhe i vendosin pjesët drejtpërdrejt në njërën nga dy anët metalike për të riprodhuar dhe krijuar të gjitha format. Kjo është një lojë edukative që i lejon fëmijët të zhvillojnë ndjenjën e tyre të vëzhgimit, aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike dhe kreativitetin.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe edukative
 • Ndihmon në  njohjen e formave
 • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike dhe shkathtëson fëmijët
 • Rrit krijueshmërinë dhe zhvillon ndjenjën e  vëzhgimit

Të dhënat teknike:

 • Përmasat:  30 x 30 x 3.7 cm
 • Mosha: +4 vjeç

Ka stok

+
 • Loja magnetike- Geobonhomme

  4,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Loja magnetike- Geobonhomme

   4,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +4 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories