Loja me role- Tavolina e veshjes Flora

Marka

6,900 L

Brand:  
Djeco

Tavolina e veshjes Flora, e bërë prej druri, është e përsosur për lojën me role për fëmijët e moshës nga +4 vjeç, të cilët duan të jenë si nëna ose si princeshat. Përmban thuajse të gjithë aksesorët duke filluar nga furça, manikyri, buzëkuqi, byzylykët, një unazë, 2 lidhëse flokësh e shumë aksesorë të tjerë. Mund të përshtatet lehtësisht dhe madje do ishte një dekoruese e bukur e dhomës së vajzave.

Fëmijët, vajzat, do argëtohen pamasë duke rregulluar flokët, të grimohen para pasqyrës dhe të vendosin të gjithë bizhutë që mbahen në 2  sirtarët e poshtëm. Një lojë imituese që i mundëson fëmijëve të argëtohen si të rriturit!

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese me role
 • Përmban aksesorët e nevojshëm për grimin, rregullimin e flokëve dhe bizhuteritë
 • Fëmijët, vajzat, do të imitojnë të rritur
 • E përshtatshme për moshën nga +4 vjeç

Të dhëna teknike: 

 • Përmasat e tavolinës së tualetit: 41 x 28.8 x 18.6 cm
 • Materiali: Dru dhe Plastikë

Ka stok

+
 • Loja me role- Tavolina e veshjes Flora

  6,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Loja me role- Tavolina e veshjes Flora

   6,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Femra

   Mosha

   +4 vjeç

   Barkodi: 3070900065536 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories