Loja me unaza Ann

Marka

2,340 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni lojën me unaza Ann nga Djeco, një lojë perfekte aftësish për fëmijët e moshave nga 4 vjeç deri më 8 vjeç. Janë plot 5 unaza për tu hedhur në shënjestër për të fituar më shumë pikë. Çdo lojtar hedh 5 unazat rreth objektivave në mënyrë që të fitojë numrin maksimal të pikëve. Mund ta merrni kudo me vete,  për fundjavë, për  festa ose në një aktivitet  për të luajtur në grup, sepse përfshihet edhe një çantë.

Karakteristikat:

 • Lojë  argëtuese
 • Ndihmon fëmijët në rritjen e koordimin dhe shkathtësimin
 • Mund të merret kudo me vete
 • Ideale për tu luajtur në grup

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 46 x 16 x 5 cm
 • I përshtatshëm për moshat: 4- 8 vjeç

Ka stok

+
 • Loja me unaza Ann

  2,340 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Loja me unaza Ann

   2,340 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   4- 8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories