Loje gatimi- Kutia e Vezëve

Marka

1,600 L

Brand:  
Hape

Seti i Kutisë së Vezëve është perfekt për argëtimin e fëmijëve të vegjël. Seti i vezë vjen me paketimin realist të vezëv,  përmban gjashtë vezë, tre vezë të ziera fort dhe tre vezë të skuqura.  Është perfekte për lojra me role, për zhvillimin e aftësive motorike dhe shkathtësimin e fëmijëve.

Karakteristikat:

 • Seti i Kutisë së Vezëve është perfekt për argëtimin e fëmijëve të vegjël
 • Përmban gjashtë vezë, tre vezë të ziera fort dhe tre vezë të skuqura
 • Nxit imagjinatën krijuese tek vogëlushët
 • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 10.5 x 7 x 14.5 cm

S’ka stok

 • Loje gatimi- Kutia e Vezëve

  1,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Loje gatimi- Kutia e Vezëve

   1,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories