Lojë konstruksioni- Cikloni

Marka

23,200 L

Brand:  
Hape

Loja me konstruksione do ti mbushi orët e lojës së fëmijëve plot argëtim dhe krijueshmëri. Falë pjesëve përbërëse, seti Cikloni, ofron mundësi të pafundme krijuese ndërtimi dhe inkurajon të menduarit hapësinor dhe zgjidhjen e problemeve. Secili nga shtatë blloqet e ngjyrave të ndryshme ka një funksion të ndryshëm dhe janë të bërë me dru gome. Pjesët nuk janë të dëmshme, jo toksike dhe përmbushin të gjitha standardet e nevojshme të sigurisë. Ky grup prej 102 pjesësh ku përfshin mermere, shina të lakuara,  hinka spirale dhe përshpejtues. Cikloni është grupi më i madh Quadrilla. Përveç argëtimit, kjo lojë mundëson zhvillimin e imagjinatës krijuese, rritjes së koordinimit dhe shkathtësimit të fëmijëve.

Karakteristikat:

 • Lojë me konstruksione
 • Argëtuese dhe krijuese
 • Cikloni është grupi më i madh Quadrilla
 • Set prej 102 pjesësh me ngjyra dhe forma të ndryshme
 • Kjo lojë mundëson zhvillimin e imagjinatës krijuese
 • Bërë nga dru gome dhe janë jo toksike

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +4 vjeç

 

S’ka stok

 • Lojë konstruksioni- Cikloni

  23,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë konstruksioni- Cikloni

   23,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +4 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories