Lojë me role – Punët e shtëpisë

Marka

2,900 L

Brand:  
Djeco

Një set i adhurueshëm pastrimi me temë kafshësh, ku fëmijët do mund të shijojnë lojërat imagjinative të roleve ndërsa ndihmojnë të rriturit me punët e pastrimit duke përdorur këtë grup set. Stenda prej druri në formën e papagallit mban  3 sende pastrimi, me tematika kafshësh, për të fshirë dhe pastruar nëpër shtëpi. Përmban larësen në formë majmuni, furçën e pastrimit në formë gjarpri dhe marrësen e pluhurave në formë gjetheje.  Falë dizajnit dhe ngjyrave të këndshme, mund të përshtatet edhe si dekoruese e dhomës së fëmijëve.

Karakterikat:

 • Një set i adhurueshëm pastrimi me temë kafshësh, ku fëmijët do mund të shijojnë lojërat imagjinative të roleve
 • Stenda prej druri në formën e papagallit mban  3 sende pastrimi, me tematika kafshësh
 • Përmban larësen në formë majmuni, furçën e pastrimit në formë gjarpri dhe marrësen e pluhurave në formë gjetheje

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 30 x 15 x 14 cm

 

Ka stok

 • Lojë me role - Punët e shtëpisë

  2,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Lojë me role - Punët e shtëpisë

   2,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 05 – Tet 06
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories