Lojë peshkimi

Marka

3,900 L

Brand:  Plan Toys

Lojë peshkimi e cila inkurajon mësimin e ngjyrave, sekuencat dhe aftësitë pritëse duke udhëzuar një urdhër në të cilin duhet të kapen këto peshq. Gjatësia e litarit të shufrave madje mund të ndryshohet për nivele të ndryshme vështirësish, duke rritur vlerën e lojës dhe faktorin sfidues të kësaj loje. Materiali druri i përbërë me fibër me densitet të lartë të peshqve nënkupton që ky grup madje mund të sillet në vaskë dhe pishinë për ujë të shtuar luaj argëtim!

E shkëlqyeshme për:

 • koordinimin e syve dhe duarve
 • përqendrimin
 • integrimin shoqëror
 • bashkëpunime

Karakteristikat:

 • Ndërtuar nga druri i ricikluar pa kimikate, i tharë me furrë, me ngjyra jo toksike, me bazë uji.
 • Seti përfshin: 6 peshq me ngjyra, 2 shufra peshkimi, 1 pellg blu pëlhure.

S’ka stok

 • Lojë peshkimi

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë peshkimi

   3,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740056290 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories