Krijo – Jastëk me qëndisje

Marka

1,700 L

Brand:  
4M

Është kaq e lehtë për t’u bërë, dhe shumë argëtuese. Seti i krijimit të jastëkut tuaj të lezetshëm të personalizuar me njëbrirëshin. Vetëm imagjinatë dhe krijimtari ju duhet të shtoni. E përkryer si dekorues për çdo dhomë. Vijëzimet fillestare do tju ndihmojnë shumë në fillim të procesit të qendisjes. Gjithashtu seti përmban të gjitha aksesorët e nevojshëm.

Karakteristikat: 

 • Është një aktivitet argëtues dhe krijues
 • Seti i krijimit të jastekut me qëndisje përmban gjithçka që ju duhet
 • Nxit dhe zhvillon kreativitetin

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +5 vjeç
 • Përmasat: 21 x 27 x 6 cm

S’ka stok

 • Krijo - Jastëk me qëndisje

  1,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Krijo - Jastëk me qëndisje

   1,700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Është kaq e lehtë për t’u bërë, dhe shumë argëtuese. Seti i krijimit të jastëkut tuaj të lezetshëm të personalizuar me njëbrirëshin. Vetëm imagjinatë dhe krijimtari ju duhet të shtoni. E përkryer si dekorues për çdo dhomë. Vijëzimet fillestare do tju ndihmojnë shumë në fillim të procesit të qendisjes. Gjithashtu seti përmban të gjitha aksesorët e nevojshëm.

   Karakteristikat: 

   • Është një aktivitet argëtues dhe krijues
   • Seti i krijimit të jastekut me qëndisje përmban gjithçka që ju duhet
   • Nxit dhe zhvillon kreativitetin

   Të dhënat teknike:

   • Mosha: +5 vjeç
   • Përmasat: 21 x 27 x 6 cm
   Marka

   4M

   Mosha

   +5 vjeç

   SKU: 4893156047441 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories