Magnetic Dress Up Set- Abby & Emma

Marka

3,825 L

Brand:  Melissa & Doug

Magnetic Dress Up Set- Abby & Emma është seti magnetik i lojës me veshje që i bën fëmijët stilistë. Ky set loje me  kukulla prej druri magnetik,  përfshin dy figura kukullash, Abby & Emma, dhe 56 veshje magnetike që presin të kombinohen nga vajzat.  Çdo kukull  vjen me një stendë druri për shfaqje. Ky set përveç se argëtues zhvillon edhe krijueshmërinë e vajzave. Gjithashtu mund të zgjojë edhe ndjenjën e artit.

Karakteristikat:

 • Set argëtues me kukulla për vajza
 • Nxit dhe zhvillon krijueshmërinë
 • Mund të zgjojë edhe ndjenjën e artit
 • Seti përmban 2 kukulla druri dhe 56 veshje të ndryshme
 • Rrit dhe zhvillon koordinimin sy- duar

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat e paketimit: 3.2 x 28 x 35.6 cm

S’ka stok

 • Magnetic Dress Up Set- Abby & Emma

  3,825 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Magnetic Dress Up Set- Abby & Emma

   3,825 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 000772149402 Categories: , , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories