Makina e policisë

Marka

5,700 L

Brand:  
EurekaKids

Argëtimi dhe loja nuk kanë fund me makinë policie lodër të sjellë nga Eurekakids. Mbulesa e saj e butë mbron mobiljet, muret dhe bazamentet nga çdo goditje aksidentale që mund të kenë ndërsa mësojnë të manovrojnë këtë automjet nëpër shtëpi. Përveç kësaj, mbulesa është e lëvizshme, kështu që ju mund ta lani lehtësisht kur të bëhet pis dhe të luani përsëri. Për më tepër, nuk është vetëm një makinë e kontrolluar me radio ajo përfshin shumë funksione që do të adhurohen nga fëmijët që nga dita e parë: tinguj, këngë, midis… dhe volum të rregullueshëm! Timoni i tij ju lejon të aktivizoni këto këngë dhe të mbani telekomandën e makinës, e cila mund të kthehet dhe të lëvizë përpara dhe mbrapa. Përveç se argëtues, kjo makinë policie  lodër nxit zhvillimin e imagjinatës krijuese dhe shkathtëson fëmijët.

Karakteristikat:

 • Makinë policie lodër
 • Kontrollohet me timon me radio me 6 butona
 • Lëshon tinguj dhe muzikë
 • Perfekte për orë argëtuese
 • Me 2 këngë mësimore, 5 këngë për fëmijë
 • Makina mund të lëvizë përpara, prapa dhe të kthehet
 • Kërkon 3 bateri AAA – 1.5 V nuk përfshihen

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +2 vjeç
 • Përmasat: 37,5  x 18,5 x 18,5 cm

Ka stok

+
 • Makina e policisë

  5,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Makina e policisë

   5,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   +3 vjeç

   Marka

   EurekaKids

   SKU: 8435404821074 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories