Makinë me telekomandë- Blu

Marka

8,400 L

Brand:  
Kidywolf

Makina me telekomandë Kidycar është ideale për fëmijët që adhurojnë garat dhe drifting, të gjitha në elegancën e një makine me një dizajn të frymëzuar nga automjetet ikonike. Makina ka bateri të rikarikueshme dhe është gjithashtu e personalizueshme me ngjitëse. Është ideale për dhurata dhe përveç argëtimi nxit imagjinatën krijuese.

Karakteristikat: 

 • Makina me telekomandë dhe bateri të rikarikueshme
 • Ideale për fëmijët që adhurojnë garat dhe drifting
 • Fëmijët do të argëtohen pafund
 • Ide e bukur dhurate
 • Dizajn i personalizueshëm me ngjitëse
 • Sistemi automatik i ndriçimit para dhe pas
 • Përmasat 1:12
 • Telekomanda 2.4 Ghz
 • Bateria Li-ion 1.200 mAh e përfshirë
 •  +/- 15 km/h

Ka stok

+
 • Makinë me telekomandë- Blu

  8,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Makinë me telekomandë- Blu

   8,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   SKU: 5407009180491 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories