Market Stall

Marka

15,400 L

Brand:  Little Dutch

Tezga e Tregut, Little Dutch, i lejon të fëmijëve të argëtohen pafund duke luajtur me role dhe duke shitur produkte.  Fëmijët,  si një shitësa të vërtetë tregu, mund t’u shesin fruta dhe perime miqve të tyre në këtë tezgë unike. Është e bërë prej druri të fortë,  vjen me një tendë pëlhure, një dërrasë ku shkruhet me  shkumës, 4 arka druri, 10  fruta dhe perime të bëra nga materiale të buta. Ngjyrat i është dhënë duke përdorur bojëra jo toksike me bazë uji. Market Stall është perfekte për argëtimin e fëmijëve, shkathtësimin e tyre, nxitjen dhe zhvillimin e ndërveprimit gjatë kësaj loje me role.

Karakteristikat:

 • Tezga e Tregut, Little Dutch, i lejon të fëmijëve të argëtohen pafund duke luajtur me role dhe duke shitur produkte
 • Përmban gjithçka që duhet për orë argëtimi pafund
 • Është perfekte për argëtimin e fëmijëve, shkathtësimin e tyre
 • Nxit dhe zhvillon ndërveprimin
 • Bërë nga kompensatë  dhe MDF
 • Bërë me bojëra jo toksike me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 27 x 60 x 112 cm

Ka stok

+
 • Market Stall

  15,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Market Stall

   15,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Jan 31 – Jan 31
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Little Dutch

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories