Kangur Limas™ Plus nga Stokke® – Valerian Beige

Marka

19,500 L

Brand:  
Stokke

Kanguri Limas™ nga Stokke® kombinon avantazhet e një fashe cope me ato të një kanguri ergonomik që mund të përdoret për bebet që nga 1 muajsh . Bëhet fjalë për një kangur half buckle i bërë nga materiale mbështjellëse pambuku super të butë, që ofrojnë liri lëvizjeje dhe siguri në çdo hap. Kanguri përshtatet me fëmijën tuaj teksa ai rritet, për ta mbajtur atë rehat, ngrohtë dhe pranë jush gjatë gjithë kohës. Fillimisht i krijuar për foshnje, ky kangur mund të përdoret gjithashtu gjatë viteve të para të jetës. Falë bazës dhe panelit në kurriz të rregullueshëm, përmasat e tij mund të përshtaten për të mbajtur me lehtësi fëmijën tuaj deri në një peshë prej 18 kg. Mund të vishet përpara, mbrapa ose anash, duke u dhënë prindërve fleksibilitetin e nevojshëm. Të bëra me pëlhurë me dy shtresa, rripat e rregullueshëm të shpatullave ndihmojnë në shpërndarjen e peshës në mënyrë të barabartë. Midis dy shtresave të pëlhurës gjejmë një xhep në të cilin mund të vendoset një mbushje për shpatullat për të siguruar rehati maksimale. Ky kangur është shumë i lehtë për t’u përdorur, mjafton të lidhni rripin në bel, më pas, pasi të vendosni kangurin, tërhiqni rripat fort rreth vetes dhe lidhini bashkë me një nyje të dyfishtë.

Karakteristikat:

 • Kangur pambuku i rehatshëm, i butë dhe ergonomik
 • Rripa shpatullash të gjërë e të rregullueshëm me shtresë pëlhure të dyfishtë
 • Të përfshira 2 mbushje me sfungjer për shpatullat, për rehati maksimale
 • Rripa më të hollë në pjesën e poshtme për të thjeshtësuar lidhjen
 • Baza e kangurit e rregullueshme (24 deri në 45 cm) siguron një pozicion ulje korrekt për fëmijën
 • Materiali 50 % pambuk dhe 50 % lino mundëson ajrosje të mirë dhe parandalon mbinxehjen
 • Rripi i drejtë në bazë është i mbushur me sfungjer dhe është i rregullueshëm nga 60 deri në 140 cm  (pjesa zgjatuese e rripit është e përfshirë)
 • E pajisur me një rrip të vogël kraharori për të mbajtur fëmijën në shpinë
 • Pesha shpërndahet në mënyrë të njëtrajtshme
 • Mund të përdoret në pozicione të ndryshme
 • Zgjerohet me rritjen e moshës/peshës

Të dhëna teknike:

 • Pesha e kangurit: 0.8 kg
 • Pesha mbajtëse maksimale: 18 kg
 • Masat e rripit të belit: 60 – 140 cm
 • Materiali: 50% pambuk 50 % lino
 • Lahet në lavatriҫe me 40°
 • Mosha e rekomanduar: +1 muajsh (4 kg)

Ka stok

 • Kangur Limas™ Plus nga Stokke® - Valerian Beige

  19,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kangur Limas™ Plus nga Stokke® - Valerian Beige

   19,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories