Match it

Marka

3,600 L

Brand:  EurekaKids

Me enigmën edukative, Match It nga Eurekakids, fëmijët do të njihen me lloje të ndryshme të kafshëve, pjesëve të trupit, emoji dhe fjalë. Pazëlli ka katër kategori të mëdha me nga 20 çifte kartash me familje të kafshëve, 20 çifte me fjalë, 20 çifte me emoji dhe 20 çifte me pjesë të ndryshme të trupit. Fëmijët do duhet të gjejnë çiftet e duhura për secilën kategori. Të gjitha janë të shkruajtura në anglisht. Ky pazëll përveç se argëtues zhvillon llogjikën, stimulon përqëndrimin dhe ndihmon në njohjen e pjesëve të trupit, kafshëve, emojeve të ndryshme dhe fjalëve.

Karakteristikat:

 • Pazëll edukativ dhe argëtuese
 • Pazëlli ka katër kategori të mëdha me nga 20 çifte kartash
 • Të gjitha janë të shkruajtura në anglisht
 • Ideal për stimulimin e përqëndrimit dhe zhvillimin e llogjikës

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 4-7 vjeç
 • Përmasat: 38 x 8 x 35 cm

Ka stok

+
 • Match it

  3,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Match it

   3,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   4- 7 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories