Përshat dhe rrotullo – Forma druri

Marka

4,080 L

Brand:  Melissa & Doug

Match & Roll është një klasik i lojërave prej druri. Shumë blloqe druri të formave dhe ngjyrave të ndryshme futen në foletë specifike, secili me një ngjyrë të ndryshme. Struktura prej druri do të përmbajë të gjitha pjesët, dhe më pas mund të hapni, të nxirrni format dhe të filloni nga e para. Ndër pjesët ka: trapez, yll, tetëkëndësh, trekëndësh, trapezoid e shumë të tjera, secila me një fole përkatëse. Futini të gjitha më pas rrotulloni clindrin e madh për të dëgjuar zhurmën e krijuar!

Karakteristikat:

 • Cilindër druri me gdhendje formash me ngjyra të ndryshme
 • Stimulon shqisat, njeh fëmijët me format dhe ngjyrat dhe inkurajon mësimin e numrave
 • Forma të ndryshme druri me ngjyra të ndezura
 • Mosha: + 1 vjeç

Ka stok

+
 • Përshat dhe rrotullo - Forma druri

  4,080 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Përshat dhe rrotullo - Forma druri

   4,080 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772190411 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories