Mbajtës çuçi- Miushi

Marka

2,100 L

Brand:  Lässig

Vogëlushët tuaj asnjëherë nuk kanë për ta humbur  biberonin falë mbajtësit nga koleksioni Little Chums.  Vjen me një dizajn të adhurueshëm dhe shumë praktik për duart e vogla. Përbëhet  nga një kapëse druri me personazhin simpatik të Little Chums, Mouse, një kapëse metalike, një zinxhir silikoni shumëngjyrësh dhe një unazë silikoni për kapjen e biberonit. Kapësja me dizajnin e miushit simpatik mund të ngjitet lehtësisht në veshjet e vogëlushëve. Falë unazës fleksibël të silikonit, zinxhiri i biberonit mund të lidhet me biberona me ose pa unazë.

Karakteristikat:

 • Vjen me një dizajn shumë të adhurueshëm me personazhin simpatik të Little Chums Mouse
 • Kapet lehtë nga duart e vogla
 • Është i butë
 • Falë unazës fleksibël të silikonit, zinxhiri i biberonit mund të lidhet me biberona me ose pa unazë
 • Pa BPA dhe substanca të dëmshme

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 6.5 x 2 x 20 cm
 • Materialet: 100% dru dhe silikon
 • Pesha: 0.034 kg
 • Mosha: Për të sapolindurit

S’ka stok

 • Mbajtës çuçi- Miushi

  2,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Mbajtës çuçi- Miushi

   2,100 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   +0 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories