Mbajtëse termale e shisheve të ujit

Marka

2,100 L

Brand:  Trixie

Me këtë mbajtëse  të shisheve termike, mund ta merrni lehtësisht shishen tuaj të pijes me vete kudo ku shkoni, për shëtitje, kopësht, shkollë apo eskursione. Mbajtësja e shisheve përshtatet me të dyja madhësitë e shisheve të ujit Trixie 350 dhe 500 ml. Ka një shtresë kundër ujit dhe veshje termike për ta mbajtur pijen tuaj të nxehtë ose të ftohtë. Rripi i rregullueshëm ju lejon të mbani mbajtësen e shisheve në mënyra të ndryshme, p.sh. në të gjithë trupin ose mbi shpatullën tuaj. Gjithashtu për ta bërë akoma më të adhurueshme vjen edhe me një veshje dizajni me kafshë të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Perfekte për ta marrë me vete kudo nga fëmijët
 • Përshtatet për madhësitë 350 dhe 500 ml
 • Ka një shtresë kundër ujit dhe veshje termike
 • Rripi i rregullueshëm

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 21 cm
+
 • Mbajtëse termale e shisheve të ujit

  2,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mbajtëse termale e shisheve të ujit

   2,100 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Trixie

   Dizajni Trixie

   Z. Pinguin

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories