Mbështetësi karrocës +0 muajsh

34,200 L

Mbështetësi karrocës +0 muajsh garanton që foshnja juaj është e pajisur në mënyrë të përsosur që nga lindja dhe mund të rritet në një mënyrë të shëndetshme dhe pa shqetësime. I ofron fëmijës tuaj vendin e përsosur për të bërë një sy gjumë, ndërsa mbrohet mirë në të njëjtën kohë. Tavani i bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji është i pajisur me mbrojtje UV 50+. Edhe nëse ju ka kapur shiu, nuk ka asgjë që mund t’ju ndalojë, sepse grupi i tekstilit 0+ përmban një mbulesë shiu që do ta mbajë fëmijën tuaj të thatë.

Specifikime te produktit:

 • I pershtatshem qe nga lindja
 • Mbështetës për foshnjën me rripa, këmbë, shirita, mbulesë shiu
 • Material i papërshkueshëm nga uji
 • Mbulesa e sediljes e heqshme dhe mund të lahet.

Ka stok

+
 • Mbështetësi karrocës +0 muajsh

  34,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Mbështetësi karrocës +0 muajsh

   34,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 02 – Kor 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Mbështetësi karrocës +0 muajsh garanton që foshnja juaj është e pajisur në mënyrë të përsosur që nga lindja dhe mund të rritet në një mënyrë të shëndetshme dhe pa shqetësime. I ofron fëmijës tuaj vendin e përsosur për të bërë një sy gjumë, ndërsa mbrohet mirë në të njëjtën kohë. Tavani i bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji është i pajisur me mbrojtje UV 50+. Edhe nëse ju ka kapur shiu, nuk ka asgjë që mund t’ju ndalojë, sepse grupi i tekstilit 0+ përmban një mbulesë shiu që do ta mbajë fëmijën tuaj të thatë.

   Specifikime te produktit:

   • I pershtatshem qe nga lindja
   • Mbështetës për foshnjën me rripa, këmbë, shirita, mbulesë shiu
   • Material i papërshkueshëm nga uji
   • Mbulesa e sediljes e heqshme dhe mund të lahet.

    

    

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories