Mbështjellës për këmbët Stokke® Xplory® X

Marka

19,700 L

Brand:  
Stokke

Mbështjellës për këmbët Stokke® Xplory® X është zgjedhja juaj ideale pavarësisht motit jashtë, sepse ajo i mban vogëlushët ngrohtë, komod dhe mund të lëvizin lehtësisht. Vogëlushi juaj do ti adhurojë shëtitjet në mot të të freskët falë  përbërjes me push të butë.

Hapja  e përparme e rregullueshme, ndihmon në rregullimin e temperaturës, kështu që vogëlushi juaj do të jetë gjithmonë komod. Madje vetia e papërshkueshme nga uji apo elementët e tjerë atmosferik e bën tejet të vyer.

Karakteristikat:

 • Mban ngrohtë
 • Ofron komoditet dhe lirshmëri lëvizjeje
 • Hapje e rregullueshme nga ana e përparme
 • Pëlhura është e papërshkueshme nga uji

Të dhëna teknike:

 • Madhësia 91 x 46 x 8 cm
 • Pesha  0.92 kg
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 • Mbështjellës për këmbët Stokke® Xplory® X

  19,700 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Mbështjellës për këmbët Stokke® Xplory® X

   19,700 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 07 – Kor 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Mbështjellës për këmbët Stokke® Xplory® X është zgjedhja juaj ideale pavarësisht motit jashtë, sepse ajo i mban vogëlushët ngrohtë, komod dhe mund të lëvizin lehtësisht. Vogëlushi juaj do ti adhurojë shëtitjet në mot të të freskët falë  përbërjes me push të butë.

   Hapja  e përparme e rregullueshme, ndihmon në rregullimin e temperaturës, kështu që vogëlushi juaj do të jetë gjithmonë komod. Madje vetia e papërshkueshme nga uji apo elementët e tjerë atmosferik e bën tejet të vyer.

   Karakteristikat:

   • Mban ngrohtë
   • Ofron komoditet dhe lirshmëri lëvizjeje
   • Hapje e rregullueshme nga ana e përparme
   • Pëlhura është e papërshkueshme nga uji

   Të dhëna teknike:

   • Madhësia 91 x 46 x 8 cm
   • Pesha  0.92 kg

    

   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   E zezë

   Masa

   91 x 46 x 8

   Pesha

   0.92 kg

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories