Mburojë kraharori me golf

Marka

1,860 L

Brand:  
Liewood

Vogëlushët nuk do t’i druhen ditëve të dimrit falë kësaj mburoje për kraharorin me golf. I realizuar me lesh merino super të butë dhe të ngrohtë që nuk irriton lëkurën dhe është antialergjik. Vishet dhe hiqet me lehtësi mbi ç’do veshje si një golf normal.

Karakteristikat:

 • Golf me mburojë kraharori
 • I përshtatshëm për vajza dhe djem
 • Lesh merino super i ngrohtë dhe i butë
 • Hiqet dhe vishet me lehtësi
 • 3 ngjyra të ndryshme

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100 % lesh merino i çertifikuar me standardin Oekotex 100
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Mburojë kraharori me golf

  1,860 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mburojë kraharori me golf

   1,860 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Mosha

   deri në 5 vjeç, 6-10 Y

   Meack Roll

   Hunter green multi mix, Tuscany rose, Tuscany rose multi mix

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories