Mbulesa e shiut Stokke® Xplory® X

Marka

4,500 L

Brand:  
Stokke

Mbulesa e shiut Stokke® Xplory® X u mundëson ti mbani të sigurtë vogëlushët tuaj edhe në daljet në ditët me shi. Është e lehtë, kompakte, e thjeshtë për t’u përdorur dhe thahet shpejt. Mbulesa e shiut Stokke® Xplory® X është projektuar për të mbrojtur të voglin tuaj nga era dhe moti i lagësht. Bashkëngjitet lehtësisht në Stokke Stroller Seat and Carry Cot of Stokke® Xplory® X.

Më e rëndësishmja, ka ventilim dhe një hapësirë të madhe për dukshmëri më të lehtë dhe një pamje të mrekullueshme. Paloset në një çantë shtesë të integruar që futet në shasi për tu ruajtur. Për tu siguruar nga rrjedhje të mundshme apo edhe përdukshmëri optimale, ne nuk ju rekomandojmë të përdorni zgjatimin e tendës me Mbulesën e Shiut.

Karakteristikat:

 • Zinxhir i papërshkueshëm nga uji
 • Ventilimi i integruar
 • I lehtë, kompakt për transport dhe ruajtje të lehtë
 • Reflektorë për siguri dhe dukshmëri të shtuar në errësirë
 • Çantë shtesë të integruar që futet në shasi

Të dhënat teknike:

 • Madhësia 23 x 18 x 6 cm
 • Pesha 0.25 kg
Spastroje
+
 • Mbulesa e shiut Stokke® Xplory® X

  4,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Mbulesa e shiut Stokke® Xplory® X

   4,500 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Mbulesa e shiut Stokke® Xplory® X u mundëson ti mbani të sigurtë vogëlushët tuaj edhe në daljet në ditët me shi. Është e lehtë, kompakte, e thjeshtë për t’u përdorur dhe thahet shpejt. Mbulesa e shiut Stokke® Xplory® X është projektuar për të mbrojtur të voglin tuaj nga era dhe moti i lagësht. Bashkëngjitet lehtësisht në Stokke Stroller Seat and Carry Cot of Stokke® Xplory® X.

   Më e rëndësishmja, ka ventilim dhe një hapësirë të madhe për dukshmëri më të lehtë dhe një pamje të mrekullueshme. Paloset në një çantë shtesë të integruar që futet në shasi për tu ruajtur. Për tu siguruar nga rrjedhje të mundshme apo edhe përdukshmëri optimale, ne nuk ju rekomandojmë të përdorni zgjatimin e tendës me Mbulesën e Shiut.

   Karakteristikat:

   • Zinxhir i papërshkueshëm nga uji
   • Ventilimi i integruar
   • I lehtë, kompakt për transport dhe ruajtje të lehtë
   • Reflektorë për siguri dhe dukshmëri të shtuar në errësirë
   • Çantë shtesë të integruar që futet në shasi

   Të dhënat teknike:

   • Madhësia 23 x 18 x 6 cm
   • Pesha 0.25 kg
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   E zezë

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories