Mbajtëse tableti & mbulesë për sedilje – Anthracite

Marka

7,500 L

Brand:  
BeSafe

Mbulesa e sediljes nga BeSafe mbron sediljen dhe mbështetësen nga shenjat e sediljes së makinës dhe siguron që thërrimet, papastërtitë dhe papastërtitë nga këpucët e fëmijës të mos ngecin në kapakun e sediljes së makinës. Mbulesa përbëhet nga dy pjesë, kështu që mund të përdoret me një car seat të kthyer nga pas ose përpara. Në mbulesën e sediljes së përparme ka një mbajtëse praktike tableti me një dritare plastike në mënyrë që tableti të jetë i mbrojtur. Nën mbajtësin e tabletit ka dy xhepa – një i vogël dhe një i madh – për ruajtjen e gjërave të mëdha dhe të vogla gjatë udhëtimit me makinë.

Tapeti mbrojtës është i lehtë për t’u montuar në sedilje tek mbështetësja e kokës. Mund të përdoret me sediljet e makinës isofix dhe përshtatet me shumicën e sediljeve të makinave. Mbrojtësi i sediljes pastrohet lehtë me një leckë të lagur, madje mund të lahet butësisht në lavatriçe me 30 gradë.

Mbrojtësi i sediljeve është i testuar në përplasje me 64 km/h.

Të dhëna teknike:

 • Materiali përpara: 100% najlon
 • Mbrapa / Mbushje: 100% poliestër
 • Dritarja transparente: 100% TPU
 • Mosha e rekomanduar: 0-12 vjeç

Ka stok

+
 • Mbajtëse tableti & mbulesë për sedilje - Anthracite

  7,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mbajtëse tableti & mbulesë për sedilje - Anthracite

   7,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   SKU: 7043485051672 Categories: , Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories