Melio Cot Street Real Black

Marka

35,900 L

Brand:  
Cybex

Djepi Melio Cot Street Real Black ofron vendin e përsosur që fëmija juaj të takohet me metropolin. I gjerë dhe i mbrojtur, Melio Cot përfshin një dyshek të butë  që i mundëson vogëlushëve tuaj të shtrihet në rehati ergonomike që nga dita e parë. Mbulesa e diellit UPF50+ ka një dorezë të integruar transporti për përdorim të lehtë dhe një dritare rrjetë për freskim në ditët e nxehta të qytetit. I ngrohtë dhe komod, Melio Cot është shoqëruesi ideal për Melio dhe Melio Carbon me komoditet luksoz, karroca ultra të lehta të dizajnuara për argëtim në qytetin e madh.

Karakteristikat:

 • Djepi Melio Cot Street Real Black ofron vendin e përsosur që fëmija juaj të takohet me metropolin
 • I gjerë dhe i mbrojtur
 • Dyshek ergonomik për rehati maksimale
 • Vjen me një dizajn ultra modern
 • Tenda XXL ofron mbrojtje maksimale
 • Dorezë mbajtëse e integruar

Të dhënat teknike:

 • Pesha mbajtëse: 9 kg
 • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 6 muajsh

Ka stok

+
 • Melio Cot Street Real Black

  35,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Melio Cot Street Real Black

   35,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 03 – Dhj 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Real Black

   Barkodi: 4063846099931 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories