Metri i xhunglës

Marka

4,700 L

Brand:  Plan Toys

Metri i xhunglës | Matni lartësinë e fëmijës tuaj me këtë tabelë printimi të mrekullueshme të xhunglës. Eksploroni xhunglën me këtë tabelë të bukur të rritjes nga Play Toys. Ajo vjen me katër klipe matës të kafshëve për të lëvizur nga lartësia në lartësi. Mat lartësitë nga 40-160 cm dhe varet nga litari i bashkangjitur në krye. Është një dhuratë ideale për fëmijët e vegjël dhe është një shtesë e mrekullueshme për çdo dhomë gjumi, duke shtuar një veçori shumëngjyrëshe në dhomë me luanë me gëzof dhe majmunë.

Karakteristikat kryesore:

 • Kutia përfshin 1 x lartësi grafiku dhe 4 x copa të luajtshme
 • Masat e lartësive nga 40-160 cm
 • Shtim i ndritshëm në një dhomë gjumi ose çerdhe
 • Nuk ka kimikate në prodhim
 • Prodhimi eko-miqësor
 • Mosha: +12 muajsh

Specifikimet:

 • Materialet: Druri gome natyrale; Ngjyra jo kimike me bazë uji
 • Dimensionet: 2.5cm x 23cm x 144 cm

Ka stok

+
 • Metri i xhunglës

  4,700 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Metri i xhunglës

   4,700 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

   Përmasa 2.5 × 23 × 144 cm
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +12 muajsh

   Barkodi: 8854740051912 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories