Mikso dhe Shërbe

Marka

3,825 L

Brand:  Melissa & Doug

Mikso dhe Shërbe | Ky set me 7 pjesë sjell një prekje profesionale për të luajtur kuzhinierash! Gjashtë vegla të forta, të bëra prej çeliku të pandryshkshëm dhe druri, janë me madhësi ideale për të ofruar një efekt të këndshëm realist për kuzhinierët e vegjël. Të gjitha mjetet, duke përfshirë kamxhikun, lecka, lugë të çarë, server spageti dhe lugë druri të vendosur në një mbajtës metalik për të sjellë një prekje të ndritshme për të pretenduar të luani! E qëndrueshme dhe e ndërtuar për të zgjatur, grupi ka përmasa për të koordinuar me Melissa & Doug’s Let’s Play House! Linja e aksesorëve të pretenduar për lojë.

Ka stok

+
 • Mikso dhe Shërbe

  3,825 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mikso dhe Shërbe

   3,825 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772193511 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories