Mine to Love Play Cradle

Marka

8,400 L

Brand:  Melissa & Doug

Aksesorët Mine to Love® inkurajojnë ndjeshmërinë dhe i ndihmojnë fëmijët të shprehin veten ndërsa eksplorojnë rolet dhe përgjegjësitë e të rriturve. Besimi dhe vetëvlerësimi i një fëmije rriten falë kësaj loje imagjinare. Djepi i lojës Mine to Love® është perfekt për lojë imagjinare dhe orë argëtuese për fëmijët. Falë madhësisë së tij ai mund të merret kudo  në çdo ambient të shtëpisë. Kukulla dhe kafshë pellushi do ta adhurojnë kohën për gjumë në këtë djep druri me stil realist dhe klasik. Djepi mund të mbajë kukulla dhe lodra deri në 51 cm të gjata. Është i bërë prej druri, në ngjyrë të lëmuar të bardhë dhe mund të lëkundet. Montohet lehtë falë udhëzimeve të detajuara.

Karakteristikat:

 • Është perfekt për lojë imagjinare dhe orë argëtuese për fëmijët
 • Ngjyra e bardhë, madhësia dhe modeli klasik e përshtatin kudo
 • Djepi mund të mbajë kukulla dhe lodra deri në 51 cm të gjata
 • Inkurajon ndjeshmërinë dhe i ndihmon fëmijët të shprehin veten ndërsa eksplorojnë rolet dhe përgjegjësitë e të rriturve
 • Rrit vetëvlerësimin dhe besimin e fëmijëve
 • Montohet lehtë falë udhëzimeve të detajuara.

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 25.9 x 29.97  x 52.57 cm

S’ka stok

 • Mine to Love Play Cradle

  8,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Mine to Love Play Cradle

   8,400 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories