Çantë kopështi – Graphite

Marka

7,500 L

Brand:  
7 AM

E lezetshme, e veçantë, pratike dhe e lehtë! Çanta e shpinës MINI nga 7 AM është e përsosur për kopësht për fëmijët e vegjël si edhe për të rriturit si një çantë praktike në jetën e përditshme. Mund të mbani në të libra, ushqime, çelësa, portofolë, lodra dhe aksesorë të ndryshëm. Çanta është e disponueshme në shumë ngjyra të ndezura dhe moderne.

Karakterisikat:

 • Doreza të gjata për tu kapur dhe mbajtur me lehtësi
 • E papërshkrueshme nga uji
 • Rripa të rregullueshëm shpine
 • Xhep i madh i jashtëm me zinxhirë përpara
 • Xhep portofoli i brëndshëm me zinxhirë
 • 2 xhepa të tjerë të brendshëm të ndarë

Të dhënat teknike:

 • Lahet në lavatriçe me proçes delikat
 • Përmasat: 25.4 x 8.9 x 30.5 cm

Këshilla për procesin e larjes:

 • Lajeni me ujë të ftohtë
 • Mos e hekurosni
 • Thajeni mirë dhe po të jetë e nevojshme kthejeni edhe nga jashtë – brënda
 • Procesin e tharjes bëjeni me temperaturë të ulët

Ka stok

 • Çantë kopështi - Graphite

  7,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë kopështi - Graphite

   7,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 05 – Shk 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories