Mini Backpack Ocean Apricot

Marka

5,500 L

Brand:  Lässig

E lezetshme, e lehtë dhe e bukur! Çanta e shpinës Mini Backpack Ocean Apricot është e përsosur për fëmijët e vegjël ta marrin në kopësht. Madje mund të përdoret në përditshmëri edhe nga  adoleshentët ose të rriturit për të mbajtur gjërat e tyre. Mund të paketoni dhe mbani libra, ushqime, çelësa, portofolë,  lodra dhe aksesorë të ndryshëm. Ky dizajn super i lezetshëm do t’i emocionojë tejmase vogëlushët tuaj që të shkojnë  plot lumturi në kopësht.  Çanta e shpinës Mini Backpack Ocean Apricot, është bërë nga 100% poliestër i ricikluar, ku janë përdorur mbi 15 shishe PET të ricikluara. Ka një ndarje të madhe kryesore, një xhep të vogël shtesë në pjesën e përparme, një mbajtëse shishe uji brenda dhe një etiketë  me mesazhin e ëmbël “Më dua, më mbaj, më kalo”. Rripat e rregullueshëm e bëjnë atë shumë të rehatshme për t’u veshur.

Karakterisikat:

 • Doreza të gjata për tu kapur dhe mbajtur me lehtësi
 • Kundra ujit
 • Rripa për tu mbajtur në shpinë
 • Një ndarje të madhe kryesore
 • Hapësirë për mbajtëse shishe uji
 • Është bërë nga 100% poliestër i ricikluar
 • E lezetshme, e lehtë dhe e bukur

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 25 x 10 x 30 cm
 • Vëllimi: 8 litra
 • Pesha: 0.27 kg
 • Mosha: +3 vjeç

S’ka stok

 • Mini Backpack Ocean Apricot

  5,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mini Backpack Ocean Apricot

   5,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories