Mios Lux Carry Cot R Peach Pink

Marka

44,900 L

Brand:  
Cybex

Mios Lux Carry Cot Peach Pink do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi dhe rehati maksimale gjatë udhëtimeve. Falë adaptorëve qendrorë në kornizë, djepi mund të ngjitet lehtësisht me karrocen tuaj Mios. Përbëhet nga një dyshek që ofron mjedis të rehatshëm dhe komod. Tenda e shkëlqyeshme XXL e diellit me tela dhe mbulesa për mbrojtjen e erës mbrojnë vogëlushët  kundër diellit dhe faktorëve të tjerë atmosferik. Djepi mund të transportohet ose të ngrihet mbi shasinë lehtësisht duke përdorur dorezën mbajtëse të integruar.

 • Do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi dhe rehati maksimale gjatë udhëtimeve
 • Falë adaptorëve djepi mund të ngjitet lehtësisht me karrocen tuaj Mios
 • Tenda XXL ofron mbrojtje maksimale
 • Dorezë mbajtëse e integruar
 • Veshje pambuku 100%
 • Përmasat: 83 x 41 x 58 cm
 • Pesha: 4.2 kg
 • I përshtatshëm nga lindja deri në 9 kg (afërsisht 6 muajsh)

S’ka stok

 • Mios Lux Carry Cot R Peach Pink

  44,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mios Lux Carry Cot R Peach Pink

   44,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 4.9 kg
   Dimensions 86 × 46 × 62 cm
   Marka

   Cybex

   Mosha

   deri në 6 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories