Arti hapësinor

Marka

1,700 L

Brand:  
4M

Krijoni magnete me këtë set arti hapësinor. Është një aktivitet argëtues për tu luajtur edhe në grupe. Thjesht përzieni pluhurin me ujë dhe hidheni në format përkatëse. Prisni që kallëpet të thahen dhe dekorojini ato sipas imagjinatës tuaj. Seti përfshin gjashtë modele të ndryshme, ngjyra, furçë dhe udhëzime.

Karakteristikat: 

 • Është një aktivitet argëtues për tu luajtur edhe në grupe
 • Seti përfshin gjashtë modele të ndryshme, ngjyra, furçë dhe udhëzime
 • Nxit dhe zhvillon kreativitetin

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +5 vjeç
 • Përmasat: 18 x 22 x 5 cm

S’ka stok

 • Arti hapësinor

  1,700 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Arti hapësinor

   1,700 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Krijoni magnete me këtë set arti hapësinor. Është një aktivitet argëtues për tu luajtur edhe në grupe. Thjesht përzieni pluhurin me ujë dhe hidheni në format përkatëse. Prisni që kallëpet të thahen dhe dekorojini ato sipas imagjinatës tuaj. Seti përfshin gjashtë modele të ndryshme, ngjyra, furçë dhe udhëzime.

   Karakteristikat: 

   • Është një aktivitet argëtues për tu luajtur edhe në grupe
   • Seti përfshin gjashtë modele të ndryshme, ngjyra, furçë dhe udhëzime
   • Nxit dhe zhvillon kreativitetin

   Të dhënat teknike:

   • Mosha: +5 vjeç
   • Përmasat: 18 x 22 x 5 cm
   Marka

   4M

   Mosha

   +5 vjeç

   Barkodi: 4893156035462 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories