Mozaiku- Mousse mousse

Marka

1,700 L

Brand:  
Djeco

Mozaiku- Mousse mousse u mundëson vogëlushëve aktivitete argëtuese për fëmijët nga mosha 3- 6 vjeç. 4 piktura të bukura dhe interesante presin me padurimin dekorimin nga vogëlushët. Piktura janë me dizajne të ndryshme duke filluar nga kafshët, fshati dhe një nëndetëse.  Jo vetëm argëtues, por ky mozaik është një aktivitet ideal për të zhvilluar përqendrimin, imagjinatën dhe për të mësuar ngjyrat, format dhe teksturat.

Përmban:

 • 4 piktura të ilustruara (21 x 28 cm),
 • 8 dërrasa shkumë vetë ngjitëse dhe të prera paraprakisht dhe një broshurë me ngjyra shpjeguese për ta shoqëruar fëmijën hap pas hapi në krijimin e tij
 • Mosha e përshtatshme duke filluar nga 3- vjeç
 • Argëtues dhe krijues
 • Rrit përqëndrimin dhe imagjinatën

Të dhëna teknike:

 • Përmasat e kutisë: 29.5 x 23 x 4 cm

S’ka stok

 • Mozaiku- Mousse mousse

  1,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mozaiku- Mousse mousse

   1,700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories